آخرین اخبار
فرمانده انتظامی سیرجان خبر داد:

استقرار ۶ تیم برای برقراری نظم و امنیت در پیست پیاده‌روی چمران

فرمانده انتظامی سیرجان از استقرار ۶ تیم محسوس و نامحسوس پلیس با هدف افزایش احساس امنیت و ایجاد محیطی امن و آرام برای شهروندان در هنگام ورزش در پیست پیاده روی شهید چمران خبر داد.
اشتراک گذاری
31 فروردین 1401
کد مطلب : 359

به گزارش پایا۲۴، سرهنگ مرتضی امیر سبتکی با اشاره به حضور گسترده شهروندان برای انجام امور ورزشی در پیست پیاده روی شهید چمران افزود:خدمات انتظامی پلیس با هدف ایجاد بستری مساعد برای انجام امور ورزشی شهروندان در این مکان افزایش یافت.
فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان در این خصوص عنوان داشت: پوشش انتظامی و ترافیکی و کنترل تخلفات خودرو ها در اطراف پیست پیاده روی و بلوار شهید چمران و سید جمال الدین اسد آبادی با به کارگیری ۶ تیم محسوس و نامحسوس پلیس تشدید برخورد با مخلان نظم و امنیت و خودرو های متخلف و حادثه ساز اجرا می شود.
سرهنگ مرتضی امیر سبتکی در ادامه خاطر نشان کرد:یکی از معضلاتی که این روز ها بیشتر در اطراف این پیست پیاده روی شهید چمران مشاهده می شود انجام حرکات نمایشی و حرکات حادثه ساز توسط برخی افراد در انظار عمومی برای بروز هیجانات کاذب و خودنمایی است.
وی افزود:در همین راستا پلیس با تمام توان خود و همچنین با بهره گیری از دوربین های ثابت و سیار کنترل تخلف و گشت های محسوس و نامحسوس نسبت به شناسایی مخلین نظم و امنیت و توقیف خودروهای دارای تخلفات حرکات نمایشی و اقدام جدی خواهد داشت و این افراد بنا به نوع تخلف در صورت مقصر بودن به مراجع قضایی نیز معرفی خواهند شد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *