آخرین اخبار

برخورد قانونی با دارندگان دستگاه های غیر مجاز استخراج رمزارز

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شمال کرمان گفت:دستگاه‌های قضایی استان با آسیب زنندگان به تجهیزات شبکه توزیع، برق‌های غیر مجاز و دارندگان رمز ارز‌های غیر مجاز برخورد کند.
اشتراک گذاری
14 خرداد 1401
کد مطلب : 391

محمد سلیمانی در دیدار با حجت الاسلام حمیدی رئیس کل جدید دادگستری استان کرمان گفت: وجود دستگاه قضایی و سایه قانون بر سر یک جامعه، ایجاد امنیت و آرامش خاطر می‌کند و در سایه حاکمیت قانون همه بخش‌های جامعه مسیر صحیح خود را ادامه می‌دهند.

به گفته او، مجموعه عظیم صنعت برق ایران که وظیفه تامین برق به عنوان یک عنصر زیر ساختی را دارد نیازمند صیانت از شبکه و تاسیسات و تجهیزات خود است که در این راستا دستگاه قضا همواره حامی این مجموعه بوده است.

او با تقدیراز حمایت‌های دستگاه‌های قضایی استان جهت برخورد با آسیب زنندگان به تجهیزات شبکه توزیع، برق‌های غیر مجاز و یا دارندگان رمز ارز‌های غیر مجاز می‌گوید: از دستگاه قضایی نیز تقاضا داریم در بعد برخورد با آسیب زنندگان به تجهیزات شبکه و همچنین برق‌های غیرمجاز همچون گذشته با صنعت برق استان همکاری داشته باشند.

حجت الاسلام  حمیدی رئیس کل دادگستری استان نیز گفت: تلاش شما درتامین برق ارزشمند است و حفظ پایداری شبکه قطعا نیازمند حمایت است و باید تلاش کرد در حوزه برخورد با برق‌های غیرمجاز و هدر رفت و جلوگیری از سرقت تجهیزات فعالیت کرد که دربخش آموزش و فرهنگ سازی از یک سو و استفاده از فناوری‌های نوین (انرژی‌های خورشیدی) در عرصه صنعت برق برای جلوگیری از سوء استفاده کنندگان از اموال عمومی و برق مانع سازی کرد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *