آخرین اخبار
استاندار کرمان عنوان کرد؛

نقش موثر هیئت‌های اندیشه‌ورز برای مجموعه‌های مدیریتی

فداکار گفت: هیئت‌های اندیشه‌ورز کمک بزرگی به مجموعه‌های مدیریتی می‌کنند و همفکری و تدبیر افراد مورد امین مجموعه، کمک بزرگی برای اجرای کار‌ها است.
اشتراک گذاری
14 خرداد 1401
کد مطلب : 388

محمدمهدی فداکار ظهر ۱۲ خرداد ماه در هیئت اندیشه‌ورز سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه ثارالله استان کرمان گفت: هیئت‌های اندیشه‌ورز به لحاظ منطقی یک الزام هستند تا افراد خوش‌فکر در نوع و نحوه اجرای کار با هم تدبیر کنند.

به گفته او هیئت‌های اندیشه‌ورز کمک بزرگی به مجموعه‌های مدیریتی می کنند  و مشورت، همفکری و تدبیر افراد مورد امین مجموعه، کمک بزرگی برای اجرای کار‌ها است.

استاندار کرمان می گوید: خروجی تضارب آرا در هیئت‌های اندیشه‌ورز موثر، مثبت و کمک دهنده پیشبرد صحیح کار‌ها است و این هیئت ها در تشخیص ضرورت‌ها، اولویت‌ها و تعیین شیوه‌های اجرا کمک کننده  هستند.

فداکار گفت: بهترین عملکرد را با تکیه بر ظرفیت فکری هیئت‌های اندیشه‌ورز می‌توانیم داشته باشیم.

سردار علی نظری جانشین فرمانده سپاه ثارالله کرمان گفت: تفکر بسیجی و جهادی، گره‌گشای مشکلات جامعه است و این تفکر  امروز به عنوان الگوی نهضت‌های آزادی‌خواه قرار گرفته است.

او می گوید:  تفکر بسیجی نظام را برای رسیدن به اهدافش کمک می‌کند و راه آن ساری و جاری ساختن این تفکر در اقشار مختلف جامعه است.

به گفته سردار نظری تفکر بسیج، تفکر عاشورا، امامین انقلاب و سردار شهید سلیمانی است و این تفکر وقت و زمان برای خدمت به مردم نمی‌شناسد.

محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه گفت: رویکرد تببین و ایده‌پردازی برای آرمان‌های انقلاب مورد تاکید است.

با حکم سردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان، رحمان جلالی به مدت ۲ سال به عنوان مسئول هیئت اندیشه‌ورز سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه ثارالله معرفی شد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *