اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون دوره‌های دکتری تخصصی نیمه متمرکز دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری "پایا24" به نقل از خبرگزاری صدا و سیما سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: اسامی 11 هزار و 9 نفر از پذیرفته شدگان از طریق سایت اینترنتی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org منتشر می شود.

حسین توکلی افزود: نتایج پذیرفته شدگان نهایی دانشگاه آزاد اسلامی نیز به زودی از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش اعلام خواهد شد.

وی گفت: داوطلبانی که اسامی آنها به عنوان پذیرفته شده در یکی از کد رشته محل های دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی اعلام می شود فقط در یکی از کدرشته محل ها نام نویسی کنند و مجاز به ثبت نام در دو کد رشته محل نخواهند بود.

توکلی افزود: پذیرفته شدگان باید بر اساس اطلاعیه ای که همزمان با انتشار اسامی در این سایت اینترنتی منتشر می شود، به نام نویسی اقدام کنند.

وی گفت: پذیرفته شدگان برای اطلاع از زمان و مکان نام نویسی ابتدا به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه محل قبولی مراجعه کنند و در صورتی که تاریخی برای نام نویسی اعلام نشده باشد، این افراد باید در یکی از روزهای چهارشنبه 7 شهریور یا شنبه 10 شهریور برای نام نویسی به دانشگاه یا مؤسسه محل قبولی مراجعه کنند.

نوشتن دیدگاه

  logo-samandehi
کلیه حقوق برای پایگاه خبری پایا۲۴ محفوظ است .

sssfvdxvsssfvdxvss