رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: باید برای ترویج فرهنگ دفاع مقدس، ابتکارات و ابداعات مناسبت‌تر را بکار ببریم.

به گزارش پایگاه خبری "پایا24" به نقل از خبرگزاری مهر، سردار غلامحسین غیب پرور شب گذشته در آئین اختتامیه پانزدهمین دوره جشنواره ملی سرزمین نور که در محل اردوگاه شهید باکری خرمشهر برگزار شد، افزود: در شرایط کنونی نیازمند آن هستیم که با زبان روز از انقلاب اسلامی و آرمان‌های شهدا دفاع کنیم، بی‌دقتی در کار خسران به بار می‌آورد.

وی، هجمه‌های فرهنگی دشمنان انقلاب را یادآور شد و اظهار کرد: امروز ارزش زن مسلمان و محجبه، کمتر از رزمنده مجاهد خط مقدم در عملیات کربلای ۴ و ۵ نیست این کار یک مجاهدت به شمار می‌رود.

وی با یادآوری خلق حماسه‌ها در دوران هشت سال دفاع مقدس تصریح کرد: دوران حماسه، گنجینه‌ای است که به‌رغم تلاش‌هایی که در طی سال‌های گذشته انجام شده، تنها به‌اندازه قطره‌ای از این اقیانوس دلاوری و غیرت پروری، برداشت شده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دفاع از انقلاب اسلامی و دفاع از آنچه که در دوران هشت سال حماسه و ایثار اتفاق افتاد، عرصه مجاهدت است و فردی که امروز بخواهد با زبان هنر، از دوران دفاع مقدس بگوید و آن را ترسیم کند، کار آسانی در پیش ندارد، به‌طور مثال دیدیم که فیلم سینمایی «به وقت شام» که دربرگیرنده حماسه‌آفرینی‌های شهدای مدافع حرم است، با هجمه‌های زیادی مواجه شد.

سردار غیب پرور افزود: هنرمندانی که جانانه، مردانه و با غیرت توأم بافهم و بصیرت به عرصه دفاع قدم می‌گذارند، کار بزرگ و جاودانه را انجام می‌دهند، رویارویی با دشمن خبیث (صدام و حامیانش) در دوران دفاع مقدس، هزینه‌هایی برای کشور در برداشت، ما در این دوران شهدای بی‌شماری را تقدیم اسلام کردیم، امروز نیز دفاع از انقلاب اسلامی هزینه‌بر است.

وی اظهار کرد: پیام انقلاب اسلامی دربرگیرنده استقلال، نشاط، آزادگی، دین‌مداری، استحکام ملی، انسجام اقوام، آزادگی، سرفرازی و حرکت در مدار دین خدا بود و این‌چنین انقلابی مثال‌زدنی است.

سردار غیب پرور تصریح کرد: تمام عزت امروز ما مرهون شهداست، امروزه جلوه‌های دفاع از انقلاب اسلامی، متنوع شده که حجاب برتر اسلامی یکی از این جلوه‌هاست لذا از خواهران بزرگواری که باحجاب اسلامی، به سرزمین شهیدان پا گذاشته‌اند، قدردانی می‌کنم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین بابیان اینکه غرب نمی‌خواهد که ما ارزش‌های غنی خود را داشته باشیم، گفت: تنها خواسته غربی‌ها آن است که از زن مسلمان کالایی بی‌ارزش بسازند اما اسلام به زن مرتبه‌ای والا بخشیده که حضرت فاطمه الزهرا (س) نمونه بارز آن است.

سردار غیب پور افزود: اگر قصد شما از آمدن به سرزمین نور بهره‌مندی از راه و سیره شهداست باید گفت که استقامت، درس‌آموزی و الگو بودن بهترین هدیه‌ای است که می‌توانید از آنان بگیرید تا هرچه پرتلالوتر بر تمام عالمیان بتابید.

وی اظهار کرد: با توجه به تهاجم فرهنگی دشمن، ارزش زن مسلمان محجبه، از رزمنده مجاهد خط مقدم در کربلای ۴ و ۵ در دوران دفاع مقدس کمتر نیست، چون حجابش به‌مثابه یک مجاهدت است.

سردار غیب پرور تصریح کرد: بایستی برای ترویج فرهنگ دفاع مقدس، ابتکارات و ابداعات مناسبت‌تری را بکار ببریم، در شرایط فعلی نیاز است تا با زبان روز از انقلاب اسلامی و آرمان‌های شهدای جنگ تحمیلی دفاع کنیم و اگر دراین‌باره دچار بی‌دقتی شویم، حاصلش به‌جز خسران چیز دیگری نخواهد بود.

نوشتن دیدگاه

  logo-samandehi
کلیه حقوق برای پایگاه خبری پایا۲۴ محفوظ است .

sssfvdxvsssfvdxvss