عربستان تشرف زائران به غارحرا را به بهانه حفظ سلامتی ممنوع کرد. خطر بیهوشی و کمبود اکسیژن در ارتفاع زیاد بهانه مسئولان سعودی است.

پس از اجرای طرح رجیستری، در صورتی که پیامکی مبنی بر قطع سرویس دریافت کرده‌ یا ارتباط شما قطع شده‌ باشد، باید به سامانه‌ی همتا مراجعه و با مطرح کردن مشکل خود، موضوع را پیگیری کنید.

محققان دانشگاه آدلاید استرالیا کاوشگر کوچک اپتیکی را ساختند که قادر است از درون مغز عکس برداری و دمای آن را اندازه گیری کند.

کانال تلگرامی فرهنگ بهتر؛ برای همکاری آمریکا با عربستان در خاک و خون کشیدن مردم یمن سخنی از امام خمینی (ره) در مورد انتقام از نمرودیان را بازتاب داده است.

متخصصان استرالیایی می‌گویند: مصرف روزانه سه فنجان قهوه می‌تواند عملکرد قلب را بهبود دهد.

همزمان با حمله نظامی آمریکا به سوریه با همکاری انگلیس و فرانسه کاریکاتوری از این ائتلاف منتشر شده است .

شنیده شده است که شبکه اجتماعی یوتیوب قصد دارد یوتیوب کیدز را راه‌اندازی کند تا تنها محتوای مناسب کودکان در آن پخش و منتشر شود.

شهید احسان قاسمیه در وصیت نامه خود نوشته است، همه مسلمانان باید به هر نحوی در نبرد بین حق و باطل شرکت کنند. در اسلام تماشاچی نداریم .

خوار نمودن کالای ایرانی و ناتوان جلوه دادن مردم ایران یکی از فرهنگهای غلطی است که از زمان پهلوی مانده است .

سخن گفتن و تبلیغ دین با زبان مردمی می تواند تاثیر بیشتری داشته باشد ، چیزی که خداوند در قران هم با لسان قوم به آن اشاره کرده است .

فیس بوک اعلام کرده بسیاری از حساب‌های کاربری مرتبط با دولت روسیه را که در اقدامات مداخله جویانه این کشور در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا در سال ۲۰۱۶ میلادی نقش داشته‌اند، مسدود کرده است.

طبق گزارش‌ها، اپلیکیشن شبکه اجتماعی اینستاگرام از دسترس ساعت‌های هوشمند اپل (اپل واچ)، خارج شده است.

شرکت گوگل به تازگی پلتفرم tenor را که به منظور جستجوی تصاویر متحرکGif بود، تصاحب کرده است.

شرکت آلفابت که امروزه گوگل بخشی از آن است، قصد دارد در زمینه تولید گوشی های هوشمند با اپل و سامسونگ رقابت کند و از همین رو مجموعه گوشی های پیکسل را تولید کرده است.

گام هایی وجود دارد که یک فرد می تواند با برداشتن آنها در رسیدن به هدف ترک سیگار موفق شود و برای همیشه سیگار را ترک کند.

  logo-samandehi
کلیه حقوق برای پایگاه خبری پایا۲۴ محفوظ است .

sssfvdxvsssfvdxvss