ضرغامی در جدیدترین پست اینستاگرامی خود از برخی حاشیه‌سازی‌‌ها در شرایط بحرانی زلزله کرمانشاه انتقاد کرد.

بیل گیتس قصد دارد در یک بیابان به مساحت ۱۰۱ کیلومتر شهر هوشمند بسازد.

برخی کاربران آیفون ایکس از خرابی این گوشی در هوای سرد و کار نکردن صفحه لمسی آن خبر داده اند و اپل به همین منظور وصله نرم افزاری عرضه خواهد کرد.

وزیر ارتباطات در توبیت خود درباره سرویس‌دهی رایگان یک ساعتی توسط یکی ازاپراتورهای تلفن همراه در شهرهای ایلام، کرمانشاه، قصرشیرین و سرپل ذهاب خبر داد.

رئیس‌جمهوری فرانسه: انتشار توئیت کاری در شأن ریاست جمهوری نیست.

محسن رضایی در صفحه اینستاگرامش پستی با عنوان "بازهم جنگی دیگر" منتشر کرد.

در حالی که در اکتبر گذشته اولین هارد دیسک جهان با ظرفیت ۱۴ ترابایت عرضه شد، باید در انتظار عرضه مدل ۲۰ ترابایتی این هاردها در سال ۲۰۱۹ باشیم.

تحقیق جدید نشان می دهد تنها مصرف دو قوطی نوشابه گازدار در هفته برای افزایش ریسک بیماری قلبی، سکته، فشارخون بالا و دیابت کافی است.

سه هنرمند مطرح آفریقایی - آمریکایی در پیاده روی امسال اربعین شرکت کردند.

بر اساس گزارش کاربران، روز گذشته نسخه‌ی تقلبی از نرم‌افزار واتس‌ در پلی‌استور قرار گرفته و پس از یک میلیون‌ بار دانلود، پاک شده است.

همزمان با اربعین و پیاده روی محبان عصمت و طهارت (ع)، شما می‌توانید اعمال و آداب روز اربعین را در اینجا بخوانید.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در صفحه اینستاگرام نوشت: اگر آمریکا در اقتصاد هم مثل امنیت ناامید شود، ناچار به تسلیم خواهد شد.

انسان در طول دوران زندگی اش با چالش های متعددی روبرو می شود؛ گاهی باید برای پیشرفت مهارت های تازه یاد بگیرد و گاهی نیز ضروری است که مسائل پیچیده را از پیش روی خود بردارد.

اپراتو دوم تلفن همراه از تخصیص 10 مگابایت دیتای روزانه رایگان به تمامی مشترکان اعتباری و دائمی در ایام اربعین خبر داد.

عضلات می توانند برای مدت زمان محدودی بدون اکسیژن به سوزاندن سوخت ادامه دهند، اما سطوح اکسیژن پایین اگر حالت مزمن به خود بگیرد موجب ضعف عضلانی می شود. همچنین، مواجهه با تنگی نفس دور از انتظار نیست.

  logo-samandehi
کلیه حقوق برای پایگاه خبری پایا۲۴ محفوظ است .

sssfvdxvsssfvdxvss