کاربران ایرانی در اعتراض به این که ترامپ از واژه مجعول به جای خلیج فارس استفاده کرده بود، پست‌های او را کامنت باران کردند.

به گزارش پایگاه خبری "پایا24" به نقل از اسپوتنیک؛ رکورد شگفت آور نوشتن کامنت در اینستاگرام با کمک کاربران ایرانی شکسته شد. از زمان انتشار پست مربوط به این موضوع تاکنون، بیش از ۴ میلیون کامنت که می‌توان گفت: تقریبا همه آن‌ها کاربران ایرانی هستند، رکورد بی سابقه‌ای در اینستاگرام بر جای گذاشته است.

کاربران ایرانی در اعتراض به این که ترامپ از واژه مجعول به جای خلیج فارس استفاده کرده بود، پست‌های او را کامنت باران کردند. یادآور می‌شود ترامپ در روز جمعه ۱۳ اکتبر در سخنان خود درباره سیاست گذاری‌های ایران در کاخ سفید از این واژه جعلی استفاده کرد.

همین موضوع باعث تا وی با موجی از خشم کاربران ایرانی سراسر جهان روبرو شود. ایرانیان با حفظ اتحاد ملی و اعلام اعتراض به مواضع توهین آمیز و ضد ایرانی رئیس جمهور امریکا، رکورد جهانی چهار میلیون کامنت را ثبت کردند.

کاربران ایرانی برای نشان دادن مخالفت خود با این حرف ترامپ در زیر یکی از پست‌های او با نوشتن کامنت و هشتگ‌های نظیر "خلیج_همیشه_فارس"، "خلیج_فارس"، "آخه_گلابی_این_خلیج_همیشه_فارسه"، "خلیج_تا_ابد_فارس" و ... یاد آور شدند که آنچه که از دیرباز تاکنون بوده و همیشه خواهد بود، خلیج همیشه فارس است.

منبع: خبرگزای صداوسیما

نوشتن دیدگاه

  logo-samandehi
کلیه حقوق برای پایگاه خبری پایا۲۴ محفوظ است .

sssfvdxvsssfvdxvss