نخستین تغییری که ورژن 4.6 تلگرام، وجود تنظیمات تفکیک شده برای دانلود خودکار فایل ها و ذخیره تصاویر است.

به گزارش پایگاه خبری "پایا24" به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ نسخه 4.6 تلگرام منتشر شد و با وجود اینکه معمولا نسخه iOS و اندروید تلگرام با هم آپدیت می شوند اما این بار ورژن آی دوایس ها پیش قدم شده و بروزرسانی را زودتر دریافت کرده است.

نخستین تغییری که ورژن 4.6 تلگرام به خود دیده به وجود تنظیمات تفکیک شده برای دانلود خودکار فایل ها و ذخیره تصاویر بر می گردد. مثلا می توانید بخش دانلود مدیاها برای بعضی مخاطبین را روی هر دو اینترنت دیتا و وای فای گذاشته و دانلود خودکار در گروه ها را محدود به وای فای کنید.

برای تنظیمات این قسمت باید به قسمت Settings > Data & Storage بروید. از دیگر تغییرات این نسخه می توان به ساده تر شدن ریپلای پیام ها در نسخه iOS اشاره کرد.

در گذشته اگر می خواستید به یک پیام جواب دهید، باید ابتدا روی آن کلیک می کردید و سپس گزینه Reply را انتخاب می کنید. حالا برای ریپلای کردن کافیست هر پیامی که می خواهید را به سمت چپ بکشید.

از این پس نیز در پیش ‌نمایش لینک های اینستاگرام و توییت هایی که دارای چند تصویر هستند، عکس ها به صورت یک آلبوم نمایش داده می شوند.

ویژگی های جدید در نسخه ۴.۶ تلگرام عبارتند از: تنظیمات تفکیک شدهٔ جدید برای دانلود خودکار فایلها و ذخیره تصاویر. از این پس پیش‌نمایش لینکهای اینستاگرام و توئیتهای حاوی چند تصویر، همه آنها را به صورت یک آلبوم نمایش می‌دهد. ویجت HTML تعبیه شده براى پیام‌ها در کانال‌ها و گروه‌های عمومی(قابل دسترسی هنگام مشاهده لینک‌هاىt.meمرتبط به پیام‌ها در مرورگر‌هاى وب).

افزودن پشتیبانی از آلبوم‌ها در گفتگوهای محرمانه. افزودن پشتیبانی کامل از پروتکل MTProto 2.0. امکانی اضافه شده تا قابلیت نظیر به نظیر فقط در تماس های با مخاطبین استفاده شود ( تنظیمات حریم‌خصوصی و امنیت).

نوشتن دیدگاه

  logo-samandehi
کلیه حقوق برای پایگاه خبری پایا۲۴ محفوظ است .

sssfvdxvsssfvdxvss