طبق گزارش‌ها، اپلیکیشن شبکه اجتماعی اینستاگرام از دسترس ساعت‌های هوشمند اپل (اپل واچ)، خارج شده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ به نقل از وب سایت زد دی نت، کاربران اپلیکیشن شبکه اجتماعی محبوب و پرطرفدار اینستاگرام به تازگی اعلام کرده‌اند که نمی‌توانند دیگر از طریق ساعت هوشمند اپل واچ خود به این شبکه اپلیکیشن دسترسی داشته باشند و از آن استفاده کنند.

اینستاگرام در جدیدترین نسخه از به روزرسانی خود (نسخه ۳۹.۰) که روز دوشنبه منتشر شد، رسما پشتیبانی نکردن از ساعت‌های هوشمند اپل را نشان داد چراکه این نسخه به روزرسانی شده بر روی اپل واچ وجود ندارد و این بدان معناست که نسخه جدید اینستاگرام بر روی اپل واچ قابل دسترسی و آپدیت نیست.

البته کاربران همچنان می توانند از نسخه های قبلی این اپلیکیشن بر روی ساعت هوشمند خود استفاده کنند و یا اعلان‌های آن را از طریق گوشی آیفون خود دریافت و مشاهده کنند. این شبکه اجتماعی با انتشار بیانیه‌ای در وبلاگ iPhoneAddict خروج خود از به روزرسانی‌های اپلیکیشن اینستاگرام برای اپل واچ را تایید کرده است.

اینستاگرام به عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه فیس بوک، یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در میان کاربران فضای مجازی در جهان به شمار می‌رود که به کاربران اجازه می دهد تا تصاویر و ویدیوهای خود را به اشتراک بگذارند و به تماشای محتوای دیگران بنشینند.

نوشتن دیدگاه

  logo-samandehi
کلیه حقوق برای پایگاه خبری پایا۲۴ محفوظ است .

sssfvdxvsssfvdxvss