موسس و مدیرعامل شبکه اجتماعی توئیتر، در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران گفت که لپ تاپ ندارد و به همین خاطر از آن استفاده نمی‌کند.

به گزارش پایگاه خبری "پایا24" به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ جک دورسی - موسس و مدیرعامل شبکه اجتماعی توئیتر - که به منظور توضیح و تشریح درباره عملکرد این شبکه اجتماعی و تلاش برای مقابله با انتشار اخبار کذب و دروغین به شهر سیدنی سفر کرده بود، در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران، گفت : من اصلا لپ‌تاپ ندارم و تمامی کارهایم را به وسیله گوشی هوشمند خود انجام می‌دهم.

این پاسخ که موجب تعجب بسیاری از حضار و سپس کاربران در فضای مجازی شد، نشان می‌دهد که افراد بنیان‌گذار و محوری در حوزه تکنولوژی خود نیاز چندانی به شبکه‌های اجتماعی و تکنولوژی ندارند.

خبرنگاری که از وی این سوال را پرسید، می‌خواست با یادآوری کاری که مارک زاکربرگ - موسس و مدیرعامل فیس بوک - با لپ‌تاپ خود نموده بود و دوربین وب‌کم لپ‌تاپش را مخفی و پوشانیده بود، از جک دورسی نیز بپرسد آیا او نیز همین کار را کرده است؟ که در پاسخ دریافت وی اصلا لپ‌تاپ ندارد و همین امر موجب شد کاربران بسیاری متعجب و هیجان زده شوند.

وی پس از آنکه دید بسیاری از حضار تعجب کردند، گفت من لپ‌تاپ ندارم چون از آن استفاده نمی‌کنم و همه کارهای مورد نیازم را از طریق گوشی هوشمندم و اپلیکیشن‌های کاربردی که برروی آن نصب کرده ام، انجام می‌دهم.

نوشتن دیدگاه

  logo-samandehi
کلیه حقوق برای پایگاه خبری پایا۲۴ محفوظ است .

sssfvdxvsssfvdxvss