اختراعات محققان در جهان سبب آسان شدن زندگی و باز شدن دریچه‌های جدیدی از علم و فناوری می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری "پایا24" به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان اختراعات محققان در سراسر جهان است که رشد و پیشرفت جوامع را به دنبال دارد که در این بسته خبری بنا داریم به معرفی برخی از اختراعات در سراسر جهان بپردازیم.

کمربندی که تلفن همراه شما را شارژ می‌کند

به تازگی محققان موفق به طراحی و ساخت کمربندی شده‌اند که می‌تواند 3 هزار میلی آمپر باتری را در خود نگهداری کند تا بوسیله آن تلفن همراه خود را شارژ کنید، این کمربند به یک چراغ ال ای دی مجهز است و میزان باتری باقیمانده را به شما نشان می‌دهد؛ همچنین بر روی این کمربند درگاه شارژی قرار گرفته است و از طریق آن هر نوع دستگاه هوشمندی را می‌توانید شارژ کنید.

امنیت دوچرخه خود را با قفل‌های هوشمند تضمین کنید

همه ما برای محافظت از دوچرخه‌های خود از قفل استفاده می‌کنیم اما این قفل‌ها همگی جزو نمونه‌های قدیمی هستند و اگر زمانی کلید آنها گم شود نمی‌توانیم قفل دوچرخه را باز کنیم به تازگی قفلی طراحی شده است که شما با خیال راحت می‌توانید آن را هر کجا که می‌خواهید ببرید.

این قفل به تلفن همراه شما متصل می‌شود و تنها با فشردن یک دکمه بر روی تلفن همراه می‌توانید دوچرخه خود را قفل کنید، روی این قفل پنل‌های خورشیدی قرار گرفته‌اند که این قفل را شارژ می‌کند.

اگر شما دوچرخه‌تان را در جایی رها کرده باشید و این قفل بر روی دوچرخه‌تان قرار داشته باشد می‌توانید با فشردن یک دکمه سریعا دوچرخه را قفل کرده و امنیت آن را بالا ببرید.

باتری که در سی ثانیه تلفن شما را شارژ می‌کند

به تازگی باتری برای تلفن‌های همراه هوشمند به بازار آمده است که در کمتر از 30 ثانیه تلفن همراه شما را شارژ می‌کند این باتری به فناوری نانو مجهز است و به همین دلیل تلفن همراه شما را در زمانی بسیار کم شارژ می‌کند.

نوشتن دیدگاه

  logo-samandehi
کلیه حقوق برای پایگاه خبری پایا۲۴ محفوظ است .

sssfvdxvsssfvdxvss