زیباسازی شهرداری تهران: تابلوی از حجاب تا آزادی 4500 تومان در تهران ساختگی است.

به گزارش پایگاه خبری "پایا24" به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ چندی پیش پوستری با محتوای «از حجاب تا آزادی ۴۵۰۰ تومان» تحت عنوان تبلیغات یک شرکت استارتاپ در فضای مجازی انتشار یافت.

همزمانی انتشار این عکس با بنر شهرداری در نمایشگاه حجاب و سروصدای زیادی که در اين فضا به پاکرد باعث شد تا باردیگر مسئولان پاسخگو باشند.

آرم پائین بنر متعلق به یک شرکت استارت آپ است که مدیر تبلیغاتی آن با جعلی خواندن این عکس مدعی شد که این شرکت تاکنون هیچ تبلیغ و بیلبورد محیطی در سطح شهر نداشته و او نيز عکس را در فضای مجازی مشاهده کرده است.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران نیز اعلام کرد: پوستر با محتوای «از حجاب تا آزادی ۴۵۰۰ تومان» که در فضای مجازی انتشار یافته به هیچ وجه زیر نظر شهرداری و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران طراحی نشده است و چنین تبلیغی روی بیلبورد‌های شهر وجود ندارد.

هرچند دقت در اصل تصویر نشان می‌دهد که این تصویر واقعی به نظر نمی‌رسد، اما برای کسب اطلاعات بیشتر بهتر است بیان شود که این بنر متعلق به مجموعه بنر‌های «مدرسه حسینی» با تصاویری از ایام محرم و شهادت اباعبدالله (ع) وجود دارد است.

نوشتن دیدگاه

  logo-samandehi
کلیه حقوق برای پایگاه خبری پایا۲۴ محفوظ است .

sssfvdxvsssfvdxvss