توئیتر ریپورت آن دسته از حساب‌های کاربری که فیک هستند و خود را به عنوان یک شخص جا می‌زنند را به روز رسانی کرده است.

به گزارش پایگاه خبری "پایا24" به نقل از خبرگزاری صداوسيما؛ توئیتر در ادامه حذف کردن اکانت‌های فیک، به کاربران خود اجازه می‌دهد که حساب‌های کاربری فیک این شبکه اجتماعی را ریپورت کنند.

وقتی کاربران گزینه «it's suspicious or spam» را در ریپورت انتخاب کنند، زیر گزینه‌هایی که بيان می‌ کند حساب کاربری فیک است، نشان داده می‌شود و کاربران می‌توانند با انتخاب آن دلیل خود را به صورت جزئی‌تر بگویند.

توئیتر این خبر را در حساب کاربری امنیت رسمی خود در این شبکه اجتماعی اعلام کرد و در حال حاضر روی دو سرویس موبایلی و نسخه تحت وب آن فعال است.

توئیتر این امکان را با جزئی‌تر کردن انتخاب‌ها در اختیار کاربران قرار داده است، اما مشخص نیست که پس از گزارش شدن این نوع حساب‌های کاربری، این شبکه اجتماعی در ایجاد امنیت خود چه اقداماتی انجام خواهد داد و ریپورت شدن این صفحات احتمال حذف شدن آن‌ها از توئیتر را بالا می‌برد یا خیر.

بر اساس صحبت‌های یکی از سخنگویان توئیتر، جریان جدید ریپورت کردن حساب‌های کاربری به توئیتر اجازه خواهد داد تا اطلاعات جزئی بیشتری جمع‌آوری کند در نتیجه این شبکه اجتماعی قادر خواهد بود تا حساب‌های اسپم بیشتری را به درستی شناسایی و حذف کند.

این فعالیت‌ها نشان می‌دهد که توئیتر اقدام خود برای مسدود کردن بات‌ها، اسپم‌ها و حساب‌های جعلی را به صورت جدی‌تری دنبال می‌کند.

توییتر در ماه جولای اعلام کرد که ۷۰ میلیون حساب کاربری را طی ماه‌های می‌ و جولای به‌دلیل نقض قوانین این شبکه‌ی اجتماعی و فعالیت‌های مخرب، مسدود کرده است.

نوشتن دیدگاه

  logo-samandehi
کلیه حقوق برای پایگاه خبری پایا۲۴ محفوظ است .

sssfvdxvsssfvdxvss