پخش مستند ایستگاه پایانی دروغ از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، همچنان در فضای مجازی با بازتاب‌ها و واکنش‌های خاصی همراه است.

این هفته صدا و سیما با پخش مستندی تحت عنوان "ایستگاه پایانی دروغ" مخاطبان خود را غافلگیر کرد.

در این مستند که روایتی متفاوت از پشت پرده فعالیت‌های روح‌الله زم معروف به نیما زم، مدیر کانال ضد انقلاب آمدنیوز بود بارها نام امیر عباس فخرآور، از عناصر ضدانقلاب که عضو تشکلی آمریکایی تحت عنوان «کنگره ملی ایرانیان» است شنیده شد.

پخش این مستند با واکنش گسترده‌ای از طرف مخاطبان و کاربران فضای مجازی روبه رو شد. چند روز پس از پخش این مستند، ویدئویی از صحبت‌های امیرعباس فخرآور در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است.

او در این فیلم از ارتباط خود با نیما زم گرداننده کانال ضدایرانی آمدنیوز و نقش خود و حامیان آمریکایی‌اش در ساخت کانال مزبور می‌گوید.

فخرآور در این ویدئو با حسرت تصریح می‌کند: از دی ماه ۹۶، آمدنیوز به ارگان رسانه‌ای کنگره ملی ایرانیان تبدیل شد و خودِ روح‌الله به عضویت هیئت رئیسه سنای کنگره ملی ایرانیان درآمد.

ما کانال آمدنیوز را ساختیم تا در مواقعی همچون (اغتشاشات) دی ماه ۹۶، از طریق آن با مردم (اغتشاشگران) ارتباط برقرار کنیم. دفعه اول نبود که جمهوری اسلامی، رسانه های ما را زده بود؛ قبلاً هم در مقاطع مختلف این کار را کرده بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

نوشتن دیدگاه

  logo-samandehi
کلیه حقوق برای پایگاه خبری پایا۲۴ محفوظ است .

sssfvdxvsssfvdxvss