رئیس مجلس شورای اسلامی از وزارتخانه‌های کشور و بهداشت خواست تا رسیدگی به زلزله‌زدگان را با سرعت بیشتری در دستور کار قرار دهند.

به گزارش پایگاه خبری "پایا24" به نقل از خبرگزاری مهر در ابتدای جلسه علنی روز دوشنبه مجلس شورای اسلامی علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: لازم می‌دانم به خاطر زلزله نسبتاً شدیدی که شب گذشته چند استان کشور را درگیر کرد، مخصوصاً استان‌های کرمانشاه و ایلام، هم به خانواده درگذشتگان تسلیت عرض کنم و همدردی نمایندگان با این خانواده‌ها را اعلام کنم و هم از وزارتخانه‌های کشور و بهداشت اکیداً می‌خواهم با سرعت بیشتری، امکانات را به مجروحین و آسیب‌دیدگان و بی‌خانمان‌ها برسانند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بر اساس اطلاعات موجود، تلاش‌های زیادی از شب گذشته تاکنون برای رساندن امکانات انجام شده است و باید این امر سرعت پیدا کند؛ از مقام معظم رهبری هم تشکر می‌کنیم که در ساعات اولیه دستور دادند نیروهای نظامی به کمک آسیب‌دیدگان بشتابند.

لاریجانی تأکید کرد: اتحاد عمومی برای کمک‌رسانی به آسیب‌دیدگان زلزله نیاز است؛ بر این اساس از کمیسیون عمران و کمیسیون امور شوراها و امور داخلی مجلس نیز می‌خواهم که گروهی را برای رسیدگی به این امر اعزام کنند تا هم سریعتر امکانات به مردم برسد و هم حجم آسیب‌ها مورد بررسی قرار گیرد.

نوشتن دیدگاه

  logo-samandehi
کلیه حقوق برای پایگاه خبری پایا۲۴ محفوظ است .

sssfvdxvsssfvdxvss