عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمن بداند که نمی تواند در صفوف به هم پیوسته ملت ایران خلل ایجاد کند. همه کسانی که پای انقلاب ایستادند امروز همچنان پایدارند و شکست نخواهند خورد.

به گزارش پایگاه خبری "پایا24" به نقل از خبرگزاری مهر آیت الله محسن اراکی رییس مجمع تقریب مذاهب اسلامی و عضو مجلس خبرگان رهبری، صبح امروز شنبه در همایش بزرگداشت سالگرد ۹ دی در مصلی تهران اظهار کرد: اگر در صفین، دوران امام مجتبی (ع) و کربلای حسین، حسین (ع) تنها ماند و حسن، سردار تنها شد و علی (ع) فریاد "أین عمار" سر داد، ملت ایران در جمع علویان و حسینیان و ایرانیان که چهل سال است با خون و جهاد و فداکاری و تقدیم بهترین ها مقاومت کرده، در خط یاری رسول الله (ص) و علی ابن ابی طالب (ع) آنچنان پایدار و ثابت قدم خواهد ماند که ابوسفیان های زمان را سرنگون کند. وی افزود: ما فرزندان ایثار و مقاومت هستیم. دشمن بداند که توطئه های او در اراده ملت خللی ایجاد نمی کند. ما دست فتنه و توطئه را خوانده ایم؛ ما

سابقه چند صدساله ایستادگی و پایداری داریم، ما در برابر طاغوت، شاه و آمریکا ایستادیم و تا زمانی که این ها را از ملت ایران مایوس نکنیم، دست از مقاومت برنمی داریم.

آیت الله اراکی تصریح کرد: ما هزار و چهار صد سال است که در محاصره اقتصادی هستیم، آمریکا، شیعیان علی (ع) و مومنین به رسول الله (ص) را نمی شناسد، چون نمی شناسد به گمان خود عزم به ایجاد خلل در اراده ما دارد.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: ما آب دیده هستیم، ما اجازه نمی دهیم که حسین، بار دیگر در کربلا تنها بماند. ما اجازه نمی دهیم که حسین زیر سم اسبان دشمنان پایمال شود. اجازه نمی دهیم که ارزش ها مورد استهزاء دشمن قرار بگیرد. ما فضای مجازی را اصلاح خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: دشمن بداند که نمی تواند در صفوف به هم پیوسته ملت ایران خلل ایجاد کند. همه کسانی که پای انقلاب ایستادند امروز همچنان پایدارند و شکست نخواهند خورد.

عضو مجلس خبرگان رهبری در ادامه اظهارات خود با بیان اینکه ما با هجوم دشمن به مقدسات رو به رو هستیم گفت: مگر می توانیم شاهد باشیم که دشمن هستی و ارزش های ما را در فضای مجازی مورد حمله قرار دهد؟ هویت ما قران و اسلام است. مگر می توانیم تحمل کنیم که به همه ارزش های محمدی و حسینی ما حمله شود؟ ما در فضای مجازی اجازه نمی دهیم که رسول الله و علی ابن ابی طالب تنها باشند. از مسئولین انتظار داریم که در برابر این هجوم فرهنگی مقاومت کنند.

اراکی تصریح کرد: نباید به دشمن اجازه دهیم که در صفوف به هم پیوسته ملت رخنه ایجاد کند. نباید بگذاریم که دشمن با ایجاد فشار سیاسی، اقصاد و نفوذ فرهنگی ما را به جان هم بیاندازد؛ ما همچنان باید ملت و صف واحدی بمانیم.

وی ادامه داد: ارتش، سپاه و دولت و همه ملت، با اراده واحد، صف واحدی تشکیل می دهیم و با رهبری حکیمانه رهبر انقلاب توطئه های دشمن را حتما خنثی خواهیم کرد.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: همینجا به آمریکا می گویم که ما را آزموده ای؛ آزموده را آزمودن خطاست. ما را در انقلاب در برابر شاه دیدی که دُم تو را چگونه گرفتیم و از کشور بیرون انداختیم. ما را در توطئه های بعد از انقلاب و تجزیه طلبی ها آزمودی و دیدی که ملت چگونه به تو مشت محکم زد.

وی خطاب به رژیم ایالات متحده آمریکا گفت: تو در توطئه هشت ساله جنگ، زنان، مردان و پیران ما را آزمودی و دیدی که چگونه این ملت پیروز شد؟ امروز هم بدان که خودت و همپیمانان تو شکست خواهید خورد.

نوشتن دیدگاه

  logo-samandehi
کلیه حقوق برای پایگاه خبری پایا۲۴ محفوظ است .

sssfvdxvsssfvdxvss