محل تبلیغات

فرمانده انتظامی سیرجان با اشاره به آغاز طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان گفت: نتایج طرح های پاکسازی مناطق جرم خیز ارتقاء امنیت عمومی جامعه است.

در روز پایانی مسابقات تنیس آزاد آقایان سطح (B) کشور در سیرجان، امروز امید پرشان و مسیح هژبری برای کسب عنوان قهرمانی به مصاف هم می‌روند.

به مناسبت روز درختکاری طبق روال سال‌های گذشته مراسم درختکاری با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت معدنی و صنعتی گل گهر و همچنین جمعی از مسئولان استان و شهرستان هفته آینده در کیلومتر ۱۹ جاده سیرجان به شیراز برگزار می‌شود.

تیم بانوان ملوان بندر انزلی فردا میزبان شهرداری سیرجان است.

همه ساله گردشگران زیادی از شهرستان سیرجان عبور می کنند تا به سواحل گرم خلیج فارس برسند. متاسفانه استان کرمان نتوانسته است از این فرصت مناسب، استفاده لازم را ببرد.

تیم فوتبال کارون اروند خرمشهر مقابل گل گهر سیرجان به تساوی رضایت داد.

مجتمع قضائی شهید باهنر کرمان با حضور دادستان کل کشور افتتاح شد.

همزمان با آغاز هفته احسان و نیکوکاری ، مردم مهربان و نیکوکار دیارکریمان، با دستان پر عاطفه به یاری خانواده های نیازمند می شتابند.

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: انفجار ترقه و نارنجک دست ساز در شهربابک دو نوجوان را روانه بیمارستان کرد.

چند روز پیش، یکی از مشتریان سایپا در یکی از نمایندگی‌های این شرکت در کرمان در پی انتقاد از طولانی شدن زمان تحویل خودروی ثبت‌نامی خود، مورد ضرب و شتم مدیر این نمایندگی قرار گرفت.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: خط اول انتقال آب از دریا تا اوایل نیمه دوم سال آینده به شهر سیرجان در استان کرمان وارد می شود و عملیات اجرایی خط دوم نیز به زودی آغاز می شود.

رئیس اداره بهداشت و مدیریت بیماری های طیوراداره کل دامپزشکی استان کرمان گفت: در 11 ماهه اول سال جاری 20 میلیون و 875 هزار و662 قطعه جوجه یکروزه در سطح 1364 واحد پرورش فعال نیمچه گوشتی استان، تحت نظارت دامپزشکی قرار گرفته اند که بیشترین میزان جوجه ریزی به ترتیب در شهرستان های کرمان، رفسنجان و سیرجان و کمترین آن در شهرستان ریگان بوده است.

ازبرگزیدگان طرح نوآوری و خلاقیت بسیجیان در صنایع و معادن استان در سیرجان قدردانی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان از اجرای طرح تشدید مقابله با تهیه ، تولید و توزیع مواد محترقه و منفجره در چهارشنبه پایان سال با همکاری اتاق اصناف در این شهرستان خبر داد.

فرودگاه سیرجان از شنبه ۹۷/۱۲/۱۸ ساعت ۹ صبح لغایت چهارشنبه ۹۷/۱۲/۲۲ ساعت ۱۱ بسته خواهد شد.

میوه مورد نیاز مردم استان کرمان برای ایام عید نوروز ، به اندازه کافی در سردخانه های استان موجود است.

مسئول اجرایی مسجد مقدس جمکران گفت: این مسجد هر ساله با وسعت کوچکش از بیش از 20 میلیون زائر پذیرایی می کند.

در روز چهارم مسابقات تنیس آزاد آقایان سطح (B) کشور در سیرجان، امروز ۱۶ تنیسور برای کسب عنوان قهرمانی مقابل هم به میدان می‌روند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان با اشاره به ظرفیت های متنوع سیرجان در حوزه گردشگری و صنایع دستی گفت: این شهرستان می تواند به عنوان برند جهانی در گردشگری معرفی شود.

در آستانه نوروز، 2 هزار سبد کالا به خانواده های نیازمند در سیرجان توزیع شد.

  logo-samandehi
کلیه حقوق برای پایگاه خبری پایا۲۴ محفوظ است .

sssfvdxvsssfvdxvss