محل تبلیغات

پروژه انتقال آب خلیج فارس تاکنون حدود ۵۴ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و براساس زمانبندی در اوایل فصل پاییز فاز اول انتقال آب به منطقه سیرجان عملیاتی خواهد شد.

مرکز جوارکارگاهی آموزش عملی حین کار سیرجان به بهره برداری رسید.

رقابت های تنیس آزاد بانوان سطح B+ کشور با حضور ۳۶ شرکت کننده از سراسر کشور به میزبانی سیرجان در باشگاه داریوش این شهرستان آغاز شد.

مدیر جهاد کشاورزی سیرجان گفت: با دستور دادستان و حوزه قضایی، 17 هزار متر مربع از اراضی کشاورزی در بخش مرکزی سیرجان که به صورت غیرقانونی حصارکشی شده بود رفع تصرف شد.

رئیس اداره جهاد کشاورزی سیرجان گفت: با توجه به مصرف کم آب گل محمدی کشاورزان نسبت به کاشت آن طی دو سال گذشته استقبال خوبی داشتند و کاشت این گیاه امسال نسبت به سال گذشته ۳۵ در صد افزایش دارد.

مدیرعامل باشگاه گل گهر سیرجان گفت: پیمانکار افزایش گنجایش ظرفیت ورزشگاه امام علی مشخص شده و به زودی کار عمرانی را آغاز می‌کند.

دو تیم همنام شهرداری بم و شهرداری سیرجان شب گذشته در دیداری حساس به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت با تساوی به کار خود پایان دادند. این یک امتیاز به منزله شکستن رکورد تیم بم بود چرا که آنها پس از ۱۴ پیروزی برای اولین بار موفق به شکست حریف خود نشدند.

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان از رد رشوه 400 میلیون ریالی توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان خبر داد.

صابر ماهانی رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی کشور برای قدردانی ازامیر حسین عرب دانش آموز کاراته‌کار کشورمان که در رقابت‌های جهانی حاضر نشد با حریفی از رژیم صهیونیستی مبارزه کند به سیرجان سفر کرد و از وی تقدیر کرد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سیرجان گفت: هشت هکتار از اراضی شهرستان سیرجان به کشت گیاهان دارویی اختصاص یافت.

در مراسمی با حضور رئیس سازمان عشایری کشور، ساختمان و فروشگاه اتحادیه تعاونی عشایری سیرجان به بهره برداری رسید.

فرمانده انتظامی سیرجان با اشاره به آغاز طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان گفت: نتایج طرح های پاکسازی مناطق جرم خیز ارتقاء امنیت عمومی جامعه است.

در روز پایانی مسابقات تنیس آزاد آقایان سطح (B) کشور در سیرجان، امروز امید پرشان و مسیح هژبری برای کسب عنوان قهرمانی به مصاف هم می‌روند.

به مناسبت روز درختکاری طبق روال سال‌های گذشته مراسم درختکاری با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت معدنی و صنعتی گل گهر و همچنین جمعی از مسئولان استان و شهرستان هفته آینده در کیلومتر ۱۹ جاده سیرجان به شیراز برگزار می‌شود.

تیم بانوان ملوان بندر انزلی فردا میزبان شهرداری سیرجان است.

همه ساله گردشگران زیادی از شهرستان سیرجان عبور می کنند تا به سواحل گرم خلیج فارس برسند. متاسفانه استان کرمان نتوانسته است از این فرصت مناسب، استفاده لازم را ببرد.

تیم فوتبال کارون اروند خرمشهر مقابل گل گهر سیرجان به تساوی رضایت داد.

مجتمع قضائی شهید باهنر کرمان با حضور دادستان کل کشور افتتاح شد.

همزمان با آغاز هفته احسان و نیکوکاری ، مردم مهربان و نیکوکار دیارکریمان، با دستان پر عاطفه به یاری خانواده های نیازمند می شتابند.

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: انفجار ترقه و نارنجک دست ساز در شهربابک دو نوجوان را روانه بیمارستان کرد.

  logo-samandehi
کلیه حقوق برای پایگاه خبری پایا۲۴ محفوظ است .

sssfvdxvsssfvdxvss