محل تبلیغات

مدیرعامل مجمع خیران سلامت سیرجان گفت:امسال نیازمند 60 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری برای ساخت بیمارستان تخصصی و پیشبرد اهداف مجمع هستیم.

به گزارش پایگاه خبری "پایا24" به نقل از خبرگزاری فارس یدالله قربانی یکشنبه شب در اولین جلسه هیأت مدیره مجمع خیران سلامت شهرستان اظهار داشت: سال گذشته جایگاه خوب و قابل قبولی را مجمع خیران سیرجان در سطح منطقه و کشور پیدا کرد که تلاش همه اعضا بوده است و امسال نیازمند 60 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری برای ساخت بیمارستان تخصصی و پیشبرد اهداف مجمع هستیم.

مدیرعامل مجمع خیران سلامت سیرجان بیان داشت: جای نگرانی نیست و ما در اهداف انجمن جا نمی‌خوریم و با همت نیکوکاران و مردم در حوزه سلامت مردم کمک می‌کنیم و بیمارستانی که از اهداف اصلی فعالیت این انجمن هست را خواهیم ساخت.

وی افزود: در حوزه سلامت مردم در شهرهای نجف‌شهر، پاریز و زیدآباد قدم‌های خوبی را برداشته‌ایم و در ساخت درمانگاه، اورژانس و مراکز درمانی طی دو سال گذشته اقدام شده و در پیشگیری از بیماری‌ها با حوزه سلامت سیرجان و دانشکده پزشکی همکاری داشته‌ایم.

قربانی گفت: مبلغ 2 میلیارد تومان در حساب‌های موقوفات مرحوم صادقی موجود است که لزوم همکاری موقوفات آستان قدس رضوی در راستای کمک به بخش درمانی شهرستان ضروری است.

به گزارش فارس در این جلسه بر ارتقاء مسیر سلامت در بخش‌های سلامت اجتماعی، جسمی، روحی و روانی مردم و پیشگیری از بیماری‌ها تاکید شد و در پایان هم مقرر شد مجمع در ساخت ساختمان مجمع خیران سلامت در سال جدید اقدام جدی داشته باشد.

  logo-samandehi
کلیه حقوق برای پایگاه خبری پایا۲۴ محفوظ است .

sssfvdxvsssfvdxvss