محل تبلیغات

از هفته سی و سوم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور فردا دو تیم برق جدید فارس و گل گهر سیرجان به مصاف هم می روند

به گزارش پایگاه خبری "پایا24" به نقل از دی اسپورت در چهارچوب هفته سی و سوم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور فردا و از ساعت ۱۷ دو تیم برق جدید فارس و گل گهر سیرجان به مصاف هم می روند.

حال مروری خواهیم داشت به آمار و عملکرد دو تیم پیش از این دیدار :

تیم فوتبال برق جدید در هفته سی و دوم مسابقات در دیداری خارج از خانه با یک گل مغلوب تیم آلومینیوم اراک شد، اما تیم گل گهر در خانه موفق شد تیم سر سخت شهرداری تبریز را با نتیجه پر گل پنج بر دو در هم بکوبد.

فارسی ها که نخستین فصل حضور خود در لیگ دسته اول را تجربه می کنند فراز و فرودهای بسیاری را تا بدین جای کار تجربه کرده اند اما با این حال دستاورد خوبی داشته اند و آن هم بقا در این رقابت ها است، سیرجانی ها نیز علی رغم هزینه های فراوانی که در این فصل انجام دادند سوای از عملکرد خوب در نیم فصل دوم نتوانستند نمره خوبی کسب کنند و در راه صعود به لیگ برتر موفق باشند، در واقع تنها چیزی که از این ره آورد عاید این تیم شد حاشیه و هزینه های هنگفتی بود که بدلیل اشتباهات فاحش سرمربی این تیم و ضعف مدیریت باشگاه بر باد رفت تا نماینده سیرجان برای یازدهمین فصل متوالی در لیگ دسته اول در جا بزند و شانسی برای حضور در لیگ برتر نداشته باشد!!

نارنجی پوشان فارسی از سی و دو دیدار گذشته نه پیروزی، یازده تساوی و دوازده شکست را بدست آورده اند و با ۳۸ امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به تیم های آلومینیوم اراک و شهرداری ماهشهر در مکان سیزدهم جدول جای دارند، آبی پوشان سیرجانی نیز دوازده پیروزی، سیزده تساوی و هفت شکست را در کارنامه خود به ثبت رسانده اند و با ۴۹ امتیاز در رده هشتم جدول حضور دارند.

تیم برق جدید فارس تا بدین جای کار در مصاف با حریفان بیست و پنج گل به ثمر رسانده و در مقابل سی و دو گل نیز دریافت کرده است، تیم گل گهر سیرجان نیز در تقابل با رقبا چهل و چهار بار موفق به گلزنی شده است در حالی که بیست و نه بار نیز دروازه خود را باز شده دیده است. تیم میزبان در صورت برتری در این دیدار و عدم نتیجه گیری سایر حریفان می تواند دو پله در جدول رده بندی صعود داشته باشد، تیم مهمان نیز چنانچه موفق شود سه امتیاز این بازی را از آن خود کند در صورت ناکامی دو تیم مس کرمان و ملوان در کسب نتیجه لازم می تواند تا رده ششم جدول خود را بالا بکشد.

  logo-samandehi
کلیه حقوق برای پایگاه خبری پایا۲۴ محفوظ است .

sssfvdxvsssfvdxvss