محل تبلیغات

معاون قوه قضائیه گفت : درصدد جذب 4 هزار نفر نیروی قاضی هستیم.

به گزارش پایگاه خبری "پایا24" نوروز کهزادی در مراسم افتتاح ساختمان جدید دادسرای سیرجان افزود : کمبود نیروی انسانی قوه قضاییه براساس منابع مالی که دولت و مجلس اختصاص می دهند برطرف می شود .

وی گفت: بايد بیش از 1500 هزار مترمربع فضای ساختمانی در استان کرمان ساخته شود تا کمبودها برطرف شود وهدف ما نیز آغاز و اتمام طرحهای ساختمانی طی 2 سال آینده است. معاون معاون مالی پشتیبانی و عمرانی قوه قضایه همچنین ، با اشاره به تحریم های ظالمانه استکبار جهانی علیه کشورمان افزود : 500 نفر درخزانه داری آمریکا مشغول رصد کردن و اجرایی شدن تحریم ها علیه نظام اسلامی هستند .

کهزادي گفت : امروز مقابله با دشمن تحریم کالاهای خارجی است همانطورکه خیلی از کشورهایی که به پیروزی اقتصادی رسیدند فقط توجه شان به تولیدات کشورشان بود و بس. رییس کل دادگستری استان هم در این مراسم گفت : ساختمان جدید دادسرا در شهرستان سیرجان با زیربنای 3 هزار و 650 مترمربع و در زمینی به مساحت 13 هزار مترمربع طی 6 سال ساخته و 7 میلیارد و 200 میلیون تومان آن از اعتبارات ملی پرداخت شد .

موحد از ساخت 23 پروژه قضایی دراستان خبرداد و گفت : در صدد جذب منابع مالی برای اتمام این طرح ها هستیم . وي افزود: شهرستان سیرجان در حوزه قضایی رتبه برتر را دارد.

شهباز حسن پورنماینده مردم سیرجان و بردسیر هم در مراسم افتتاح ساختمان جدید دادسرای سیرجان در خصوص رفع مشکل تامین زمین مورد نیاز ساخت مسکن قضات در سیرجان قول مساعد داد وتاکید کرد : شهرستان سیرجان با 400 هزار نفرجمعیت و بیش از 40 هزار نفر اتباع بیگانه ، مشکلات قضایی و پرونده جرائم بیشتری دارد و باید کمبودها در این حوزه برطرف شود.

شهریار برآهویی رئیس دادگستری شهرستان سیرجان هم خواستار مرکزی مناسب برای شوراهای حل اختلاف شهرستان شد.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

  logo-samandehi
کلیه حقوق برای پایگاه خبری پایا۲۴ محفوظ است .

sssfvdxvsssfvdxvss