محل تبلیغات

امام جمعه سیرجان گفت: نظام جمهوری اسلامی به پشتوانه ملت همیشه در صحنه خود کارآمدترین نظام در حمایت از ملت فلسطین و مظلومان عالم است.

به گزارش پایگاه خبری "پایا24" به نقل از خبرگزاری فارس حجت‌الاسلام سیدمحمود حسینی در خطبه‌های نماز جمعه با برشمردن جنایت چندین دهه گذشته علیه ملت فلسطین اظهار داشت: صهیونیست‌ها با همدستی استکبار جهانی و برخی شیوخ خود فروخته منطقه به دنبال امنیت خود در سرزمینی هستند که غصب کردند و ظلم و جنایت را آنقدر به اوج خود رساندند با کشتار مردم بی‌دفاع فلسطین و اشغالگری بیشتر می‌خواهند حوزه ظلم و جنایت را نیز گسترش دهند و به خیال خام خود به دنبال امنیت پایدار هم هستند.

وی افزود: انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف علی‌رغم همه مخالفت‌های جهانی نشان از خودکامگی و عدم توجه به قوانین بین‌المللی است و امروز سازمان ملل و جوامع حقوق بشری باید به وظیفه خود عمل و از اقدام ننگین آمریکا جلوگیری می‌کردند.

حسینی روز قدس را روز بیداری ملت‌های آزاده جهان علیه صهیونیست‌ها عنوان کرد و گفت: این بیداری موجب فروپاشی رژیم جعلی صهیونیست‌ها می‌شود و تشدید جنایات و کشتار مسلمانان فلسطینی صهیونیست‌ها در مرحله سقوط قرار داده است تا جایی که نخست وزیر رژیم صهیونیستی به دنبال امنیت خود توسط دیگران است و خود را باخته است.

خطیب جمعه سیرجان با قدردانی از مردم با حضوری گسترده در راهپیمایی روز قدس تصریح کرد: ملت ایران به اسلام و نظام اسلامی خود پشتگرم و نظام هم به پشتوانه ملت خود کارآمدترین نظام و کشورهای دنیا است که همیشه پیروز مقتدر مقابل ظلم و استکبار می‌ایستد و از مظلوم و مسلمانان حمایت می‌کند.

  logo-samandehi
کلیه حقوق برای پایگاه خبری پایا۲۴ محفوظ است .

sssfvdxvsssfvdxvss