محل تبلیغات

مسابقات شطرنج استان کرمان در بخش های آقایان و بانوان با قهرمانی فرشاد ثمره و طوبی درینی به کار خود پایان داد.

به گزارش پایگاه خبری "پایا24" به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان علیرضا موسی علی رئیس هیئت شطرنج استان کرمان گفت: مسابقات شطرنج قهرمانی استان کرمان در بخش آقایان ۱۳ تا ۱۸ تیر جاری در محل هیئت شطرنج کرمان با حضور ۶۸ شرکت کننده از ۷ شهرستان برگزار شد.

وی افزود: در پایان این رقابت ها، فرشاد ثمره با ۸ امتیاز از ۹ بازی مقام اول را کسب کرد و قهرمان استان شد. موسی علی تصریح کرد: حامد بهروزی مقدم از رفسنجان با ۷.۵ امتیاز، علی شاه کرمی دیگر بازیکن رفسنجانی با ۷ امتیاز، مهدی امینی زاده از کرمان و ایلیا درینی از جیرفت به ترتیب عناوین دوم تا پنجم این دوره از مسابقات را از آن خود کردند.

وی یادآور شد: ولی الله علیزاده از کرمان بهترین بازیکن بالای ۵۵ سال و مرتضی حسینی از رفسنجان بهترین بازیکن کمتر از ۱۲ سال شد. موسی علی به رقابت های شطرنج قهرمانی استان کرمان در بخش بانوان نیز اشاره کرد و گفت: طوبی درینی از جیرفت قهرمان بانوان استان شد.

وی افزود: رویا السادات عالی و سحر اکبرزاده هردو از کرمان به ترتیب عناوین دوم و سوم را به خود اختصاص دادند. موسی علی تصریح کرد: زینب مختاری از سیرجان بهترین بازیکن کمتر از 12 سال شد.

وی یادآور شد: نتایج این مسابقات به منظور محاسبه ی ریتینگ به فیده ارسال می شود.

  logo-samandehi
کلیه حقوق برای پایگاه خبری پایا۲۴ محفوظ است .

sssfvdxvsssfvdxvss