محل تبلیغات

نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناورانه دانشگاه آزاد اسلامی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌اللملی تهران در حال برگزاری است.

به گزارش پایگاه خبری "پایا24" به نقل از خبرگزاری آنا دانشگاه آزاد اسلامی با حضور ۳۱ واحد استانی در فضایی به وسعت ۳ هزار متر مربع محصولات دانش‌بنیان خود را در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناورانه در محل دائمی نمایشگاه‌ بین‌المللی تهران را به نمایش گذاشته است.

دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، بيژن رنجبر معاون پژوهشی و فناوری، حبیب‌الله آراسته‌راد رئیس باشگاه پژوهشگران و نخبگان جوان از ۶ محصول دانش‌بنیان مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان در این نمایشگاه بازدید کردند.

طهرانچی در این بازدید علاوه بر ابراز خرسندی بازدیدکنندگان از ارائه محصولات فناورانه نوین واحد سیرجان با توجه به کارایی و فناوری به‌کار رفته در محصول کانکس تاشو دستور مذاکره لازم با سازمان هلال احمر و ستاد بحران کشور را به معاون پژوهشی سازمان مرکزی ابلاغ کرد.

امیرضا بازرگان مدیر مرکز رشد واحد سیرجان نیز درخصوص این محصول به خبرنگار آنا گفت: این کانکس در واحد فناور بهین‌سازه جنوبگان مستقر در مرکز رشد با حمایت‌های مالی و معنوی دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان به دست جواد و میلاد سجادیان طراحی و ساخته شده و به‌طور اتوماتیک در عرض کمتر از یک دقیقه قابلیت برپایی و جمع شدن را دارد و با توجه به حجم کم آن هنگام بسته‌بودن ۳۰ دستگاه از آن توسط تریلر قابل حمل است.

وی با بیان اینکه موارد استفاده این کانکس در مواقع بحران، مصارف نظامی و شخصی است، اظهار کرد: با توجه به حمایت‌های همه‌جانبه علی یعقوبی پور رئیس واحد سیرجان از مرکز رشد، امسال توانستیم با تولید ۶ محصول فناور در این نمایشگاه شرکت کنیم و به‌زودی مراحل تجاری‌سازی این محصولات آغاز خواهد شد.

  logo-samandehi
کلیه حقوق برای پایگاه خبری پایا۲۴ محفوظ است .

sssfvdxvsssfvdxvss