محل تبلیغات

شهردار کرمان گفت: با توجه به حمایت شهرداری از کودکان کار، در مسابقه‌ فوتبال بین دو تیم مس کرمان و گل گهرسیرجان، کودکان کار تکریم می شوند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شهرداری کرمان، سیدمهران عالم‌زاده اظهار کرد: با توجه به برگزاری بازی دو تیم خانگی مس کرمان و گل گهر سیرجان، این موقعیت را فرصت مناسبی برای تکریم از کودکان کار دیدیم و قصد داریم علاوه بر اختصاص جایگاهی به کودکان کار، به طور ویژه از آنها تجلیل کنیم.

وی با تاکید بر اینکه شهرداری همواره حامی کودکان کار است، تصریح کرد: هر چند به واسطه اتفاقات پیش آمده مردم کشور ما در مورد کرمان قضاوت کلی نمی‌کنند اما بازی دو تیم گل گهر سیرجان و مس کرمان را غنیمت شمرده و قصد داریم نشان دهیم که مردم و مجموعه شهرداری کرمان، حامی کودکان کار هستند.

شهردار کرمان با تاکید بر حضور مردم و خانواده‌ شهرداری در بازی این دو تیم افزود: ما مردم کرمان باید همدلی و همراهی خود را نشان دهیم و با حضور خود، از بچه های کار حمایت کنیم.

لازم به ذکر است بازی دو تیم مس کرمان و گل گهر سیرجان پنج شنبه ۲۷ دی ماه ساعت ۱۴ در سالن باهنر شهر کرمان واقع در بلوار جمهوری این شهر برگزار می‌شود

  logo-samandehi
کلیه حقوق برای پایگاه خبری پایا۲۴ محفوظ است .

sssfvdxvsssfvdxvss