محل تبلیغات

در هفته بیستم لیگ برتر والیبال کشور، تیم والیبال شهرداری ورامین میزبان تیم فولاد سیرجان بود که توانست با نتیجه ۳ بر ۲ به پیروزی دست یابد.

به گزارش خبرگزاری فارس از سری مسابقات لیگ برتر والیبال هفته بیستم، دیدار دو تیم شهرداری ورامین و فولاد سیرجان در سالن دو هزار نفری شهید گلعباسی برگزار شد.

توپچی‌‌های رحمان محمدی راد سرمربی شهرداری ورامین در ست اول این مسابقه توانستند با بازی حساب شده با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ از سد تیم فولاد سیرجان عبور کنند تا ادامه بازی را در ست دوم دنبال کنند.

ست دوم مسابقه در حالی آغاز شد که تنش جزیی در بین تماشاگران اتفاق افتاد که با ورود لیدر‌ها و ماموران انتظامی خاتمه یافت. در ست دوم این مسابقه تیم شهرداری ورامین پا به پای تیم فولاد سیرجان بالا آمد ولی در نهایت در ست دوم این مسابقه تیم فولاد سیرجان با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ از سد شهرداری ورامین گذشت.

ست سوم این مسابقه حساس با برتری تیم شهرداری ورامین شروع شد و تیم فولاد سیرجان با بازی ضعیفی که در این ست از خود نشان داد، این ست را با نتیجه ۲۵ بر ۱۵ به‌ ورامینی‌ها واگذار کرد.

در ادامه مسابقه و از ست چهارم تیم والیبال شهرداری ورامین با پیروزی که در ست قبل بدست آورده بود تا امتیاز 20 عقب بود که ورامینی‌ها با یک بازی مهیج پیش افتاد و باز هم فولاد سیرجان بازی را مساوی کرد و در نهایت تیم فولاد سیرجان با نتیجه ۳۳ بر ۳۱ پیروز میدان شد.

ست پنجم این بازی حساس و مهیج در حالی آغاز شد که تیم والیبال شهرداری ورامین با یک بازی زیبا توانست تیم فولاد سیرجان را با نتیجه ۱۵ بر ۱۱ شکست دهد تا همچنان مدعی اصلی قهرمانی در لیگ برتر والیبال باقی بماند.

گفتنی است تیم والیبال شهرداری ورامین با این برد یکبار دیگر در صدر مسابقات لیگ برتر والیبال کشور باقی ماند.

  logo-samandehi
کلیه حقوق برای پایگاه خبری پایا۲۴ محفوظ است .

sssfvdxvsssfvdxvss