محل تبلیغات

رئیس اداره منابع طبیعی سیرجان گفت: با دستور دادستان ۱۵ هزار متر مربع از اراضی ملی در مناطق گدار یا گردنه خانه سرخ، از دست متخلفان خارج شد.

به گزارش پایگاه خبری "پایا24" به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان مهران میرشاهی رئیس اداره منابع طبیعی سیرجان گفت: با دستور دادستان و حوزه قضایی شهرستان سیرجان ۱۵ هزار متر مربع از اراضی ملی در مناطق گدار یا گردنه خانه سرخ، توسط پلیس ویژه منابع طبیعی سیرجان و با همکاری نیروی انتظامی رفع تصرف و از دست متخلفان خارج شد.

وی افزود: هرگونه تصرف اراضی ملی غیر از تشکیل پرونده قضایی برای متصرفان و خسارت مالی چیز دیگری عایدشان نمی‌شود و پاسگاه ویژه منابع طبیعی هرگونه تصرف را تخریب و آن را بازپس گیری خواهد نمود و مردم هم می‌توانند در ۲۴ ساعت شبانه روز هرگونه اطلاع از تخریب و تصرف منابع ملی را به تلفن ۱۵۰۴ گزارش دهند.

همچنین، رییس اداره راه وشهرسازی رابرگفت: هفت هزار مترمربع از اراضی دولتی محدوده موسی آباد رابر توسط افراد سودجو و بصورت غیر قانونی تصرف شده بود که توسط واحد حقوقی ویگان حفاظت اداره راه وشهرسازی رابر پس از اجرای حکم رفع تصرف ،بازپس گیری شد. عرفان فرزاد افزود: ارزش ریالی این اراضی به مبلغ ۳۵۰میلیون تومان می‌باشد.

  logo-samandehi
کلیه حقوق برای پایگاه خبری پایا۲۴ محفوظ است .

sssfvdxvsssfvdxvss