محل تبلیغات

صابر ماهانی رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی کشور برای قدردانی ازامیر حسین عرب دانش آموز کاراته‌کار کشورمان که در رقابت‌های جهانی حاضر نشد با حریفی از رژیم صهیونیستی مبارزه کند به سیرجان سفر کرد و از وی تقدیر کرد.

دانش‌آموزان دبیرستان پسرانه ابن سینا سیرجان شاهد تجلیل از دانش‌آموز امیرحسین عرب بودند که صابر ماهانی رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی کشور برای قدردانی از این دانش‌آموز به سیرجان سفر کرد.

امیرحسین عرب همان دانش‌آموزی است که دوم و سوم آذر ماه سال 97 در مسابقات کاراته جهانی که در صوفیا بلغارستان برگزار شد، عنوان نایب قهرمانی را گرفت و برای آخرین رقابت خود تا مدال قهرمانی را به گردن بیاویزد حریفی از رژیم صهیونیستی دید که از ادامه رقابت انصراف داد و به نشانه اعتراض گفت: بروید حق فلسطینیان مظلوم را بدهید و از اشغالگری دست بردارید.

این حرکت وی الگویی شد تا امروز رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی کشور برای تجلیل از وی در کلاس این دانش‌آموز و دبیرستان ابن‌سینای سیرجان حضور یابد.

در مراسم تجلیل که با برنامه‌های فرهنگی همراه بود عنوان شد: این واحد آموزشی در دوران دفاع مقدس هم 40 شهید دانش‌آموز تقدیم انقلاب کرده است.

صابر ماهانی رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی کشور در حاشیه این آیین گفت: امیرحسین عرب قهرمانی است که شهدای دانش‌آموز آن زمان را ندیده اما ادامه دهنده راه این شهدا است و این حرکت خوب و کوبنده در مقابل دشمنان نتیجه تربیت خوب در خانواده و مدرسه است.

وی افزود: جوان امروز ما وقتی دشمن را می‌شناسد و می‌گوید فدایی رهبر و گوش به فرمانش هستم نه‌تنها قدرت‌های استکباری که هیچ قدرتی بر جوان ایرانی غلبه نخواهد کرد و این جوان مسیر را گم نمی‌کند.

در پایان این مراسم از امیرحسین عرب تجلیل شد و این دانش‌آموز قهرمان ورزشی خواستار دیدار با مقام معظم رهبری شد

منبع: فارس

  logo-samandehi
کلیه حقوق برای پایگاه خبری پایا۲۴ محفوظ است .

sssfvdxvsssfvdxvss