دادستان کل کشور: مسدودسازي پيام رسان توئيتر با دستور قضايي انجام شده و تا وقتي فعاليتش مانند گذشته است، رفع فيلتر نخواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری "پایا24" به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ محمدجعفر منتظري دیشب در حاشيه بيستمين جشن گلريزان انجمن حمايت زندانيان مركز در جمع خبرنگاران درباره نامه تعدادي از وزرا مبني بر رفع فيلتر توئيتر افزود: ديروز با دو نامه كه توسط تعدادي وزرا امضا شده بود در كارگروه تعيين مصاديق مجرمانه مواجه شديم كه يك نامه­در طرح كميته براي رفع فيلتر از پيام رسان توييتر بود و نامه دوم هم رفع فيلتر از دو سامانه ديگر بود.

دادستان كل كشور گفت: اين دو پيام رساني كه در نامه دوم بود قبلا در كميته تعيين مصاديق مطرح و با راي كميته مسدود شده بود اما مسدود شدن توئيتر با دستور قضايي بود.

وي اضافه كرد: براي همين، توئيتر قابل طرح در كارگروه مصاديق نخواهد بود و لذا مطرح نخواهد شد و ربطي به كارگروه ندارد و تا وقتي توييتر مانند گذشته است دستور قضايي به قوت خود باقي است.

منتظري درباره نامه دو پيام رسان ديگر گفت: آن دو تا را در نوبت طرح گذاشتيم آقايان را يكسال است دعوت مي كرديم در تشكيل كارگروه ، نمي آمدند ؛ اما الان درخواست خودشان است حتما شركت مي كنند ما هم كارهاي خود را انجام می­دهيم و تشكيل كارگروه براي آن را در نوبت مي گذاريم.

دادستان كل كشور درباره ارسال ليست صدنفره مديران دو تابعيتي به دادستاني كل كشور هنوز ليستي از مديران دو تابعيتي دست ما نرسيده است.

نوشتن دیدگاه

  logo-samandehi
کلیه حقوق برای پایگاه خبری پایا۲۴ محفوظ است .

sssfvdxvsssfvdxvss