سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس: بازی خوبی در مقابل الجزیره انجام دادیم و گلی که سید جلال حسینی به ثمر رساند نشان داد که او سوپرمن پرسپولیس است.

به گزارش پایگاه خبری "پایا24" به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری بعد از بازی با الجزیره امارات افزود: هنوز در هیجان بازی بودیم که دیر آمدیم در ۹۰ دقیقه خوب بودیم و به بازیکنانم افتخار می‌کنم.

وی گفت: بچه ها عملکرد خوبی داشتند و از هواداران هم تشکر می‌کنم و از مجموع اتفاقات رخ داده در بازی خوشحالم. برانکو ایوانکوویچ در مورد اینکه سرمربی حریف گفته بود مگر سیدجلال حسینی سوپرمن است و این بازیکن گل صعود را زد افزود: سیدجلال بازیکن بسیار مهمی برای تیم است او کاپیتان ما البته او سوپرمن است البته ۱۲ بازیکن دیگر هم کنار او بازی کردند و تیم موفق شد انتظار برد داشتیم اما با تلاش بازیکنان به هدفمان رسیدیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه کاته گفت بازیکنان شما ۲۵ مرتبه در بازی رفت، خودشان را به زمین انداختند گفت: البته ما در ابوظبی هم خوب بازی کردیم و هدفمان بردن بود البته این راهی نیست که بخواهیم با آن به نتیجه برسیم و با وقت کشی نتیجه بگیریم تلاش می‌کنیم فوتبال بازی کنیم و با خلق موقعیت و گلزنی هوادارانمان را شاد کنیم.

برانکو ایوانکوویچ در مورد اینکه در دقیقه ۲۴ داور می توانست یک پنالتی برای پرسپولیس بگیرد و قبول دارید که داور به تیم حریف کمک کرد؟ اظهار داشت: به نظرم داور نمی‌خواست به حریف کمک کند و قصد و غرضی احساس نکردم شاید داور در برخی صحنه ها اشتباه کرده باشد از زاویه ای که داشتم نمی‌توانم بگویم آن صحنه پنالتی بود یا نه اما صحنه قابل بحثی بود و موقعیت آخر در مورد بشار رسن بود که گاهی اوقات در فوتبال این صحنه ها پیش می آید. نکته آخر اینکه ما الجزیره را شکست دادیم و نکته دیگر اینکه ایران در مرحله یک چهارم دو نماینده خواهد داشت این برای باشگاه ها و فوتبال ایران عالی است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه تیمش بازیکنان بالای ۳۰ سال دارد و اگر پنجره نقل و انتقالات باز نشود ممکن است به بازیکنان جوانتر بیشتر میدان بدهد، گفت: قبل از هر چیز یک بار دیگر می‌خواهم بگویم قراردادم را با پرسپولیس تمدید کردم و می‌خواهم به بازیکنانم نشان بدهم که چگونه به آنها ایمان دارم.

برانکو ایوانکوویچ تأکید کرد: حرفی ندارم در مورد اینکه پنجره نقل و انتقالات باز خواهد شد یا نه. فصل آینده از این فصل نمایش بهتری خواهیم داشت البته آسان نیست امروز پایان فصل باشگاهی بود و بازیکنانم با انگیزه ای بسیار عالی بازی کردند همانطور که همکارتان گفت سیدجلال مسن ترین بازیکن مثل جوانترین بازیکن بازی کرد و می‌تواند در فصل های آینده هم برای پرسپولیس بازی کند.

وی در مورد جدایی صادق محرمی و دعوت از ۴ بازیکن پرسپولیس به تیم ملی دعوت شده گفت: صادق محرمی در مورد موقعیتش به من اطلاع داد او به کرواسی می رود تا در تیم دیناموزاگرب بازی کند تیم قهرمان کرواسی البته من ناراحتم که او باشگاه را ترک می‌کند ولی من گزینه ای نداشتم جز تشکر کنم از عملکردش و برایش بهترین آرزوها را کردم. پیش بینی می‌کنم صادق در اروپا می‌تواند بدرخشد و فضای زیادی برای توسعه و پیشرفت دارد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس افزود: در مورد ملی پوشان باید بگویم متأسفانه فقط ۴ بازیکن از تیم ما به تیم ملی دعوت شدند بازیکنان دیگری هم داشتیم که شایسته ملی پوش بودن هستند اما این تصمیم سرمربی تیم ملی است و من فقط بهترین آرزوها را برای شان دارم که بهترین نماینده از پرسپولیس در تیم ملی باشد و بهترین سعی و تلاششان را برای موفقیت تیم ملی بکنند.

نوشتن دیدگاه

  logo-samandehi
کلیه حقوق برای پایگاه خبری پایا۲۴ محفوظ است .

sssfvdxvsssfvdxvss