تیم ملی فوتبال برزیل با شکست ۲ یک مقابل بلژیک از دور رقابتهای جام جهانی حذف شد و بلژیکی ها حریف فرانسه در نیمه نهایی شدتد.

به گزارش پایگاه خبری "پایا24" به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ دومین بازی مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی فوتبال بین تیم های ملی بلژیک و برزیل در ورزشگاه کازان و به قضاوت میلوراد مازیچ صربستانی برگزار شد.

نیمه اول این بازی در حالی آغاز شد که طلایی پوشان در همان دقایق ابتدایی می توانستند با ضربه تیاگو سیلوا به گل برسند اما توپ او به تیرک برخورد کرد. در ادامه بازهم برزیلی ها شانس گلزنی داشتند اما از فرصت ها استفاده نکردند تا روی یک ضربه کرنر در دقیقه ۱۳ فرناندینیو به اشتباه دروازه خودی را باز کرد و بلژیک یک صفر پیش افتاد.

برزیلی ها که برای جبران گل خورده تلاش می کردند اسیر ضد حمله شیاطین سرخ اروپا شدند و در دقیقه ۳۱ کوین دی بروینه با یک شوت تماشایی گل دوم را وارد دروازه سلسائو کرد.

در نیمه دوم تیته با چند تعویض تیمش را هجومی تر کرد اما دفاع سرسخت بلژیکی ها نفوذ ناپذیر بود؛ سرانجام در دقیقه ۷۶ رناتو آگوستو روی سانتر نیمار با ضربه سر دروازه کورتوآ را باز کرد تا فاصله به حداقل برسد.

۱۵ دقیقه پایانی فشار سلسائو روی دروازه شیاطین سرخ بیشتر شد اما کورتوآ ستاره بلژیکی ها بود و ادن هازارد نیز با حفظ توپ برزیلی ها را مجبور به خطاهای متعدد می کرد.

در نهایت این بازی با برتری ۲ یک بلژیک به پایان رسید تا شیاطین سرخ اروپا در جام جهانی تاریخ سازی کنند و سلسائو که به دنبال قهرمانی و ستاره ششم بود ناکام به برزیل باز گردد.

در پایان این بازی کوین دی بروینه به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد. بلژیک در مرحله نیمه نهایی به مصاف فرانسه می رود.

نوشتن دیدگاه

  logo-samandehi
کلیه حقوق برای پایگاه خبری پایا۲۴ محفوظ است .

sssfvdxvsssfvdxvss