تیم‌های تهران و آذربایجان غربی در مجموع رده بندی مسابقات ورود به انتخابی تیم‌های کاراته پایه دختران و پسران قهرمان شدند.

به گزارش پایگاه خبری "پایا24" به نقل از خبرگزاری صداوسیما به نقل از فدراسیون کاراته، مسابقات ورودی به انتخابی تیم‌های پایه کاراته با حضور ۲۸۲۴ کاراته طی سه روز و در ۲ بخش دختران و پسران برگزار شد.

مسابقات دختران در سالن تختی تهران با حضور ۱۲۷۹ شرکت کننده برگزار شد که در پایان، تیم تهران با کسب هشت مدال طلا، هفت نقره و ۶ برنز در مکان نخست قرار گرفت، مازندران با پنج طلا، سه نقره و ۱۰ برنز در رده دوم ایستاد و تیم اصفهان با یک طلا، یک نقره و ۲ برنز سوم شد.

تیم‌های قزوین با یک طلا و یک برنز، لرستان با یک طلا، گیلان با ۲ نقره و چهار برنز، کرمانشاه با ۲ نقره و یک برنز، البرز با یک نقره و یک برنز، کردستان با سه برنز، فارس با ۲ برنز به ترتیب در رده‌های چهارم تا دهم قرار گرفتند و تیم‌های هرمزگان و ایلام هر کدام با یک برنز یازدهم شدند.

در جدول توزیع مدالی پسران هم ۱۵۴۵ کاراته کا حضور داشتند که این رقابت‌ها در سالن شهید افراسیابی تهران پیگیری شد و در پایان، تیم آذربایجان غربی با پنج مدال طلا و یک برنز به مقام قهرمانی دست یافت، تهران با سه طلا، یک نقره و سه برنز نایب قهرمان شد، مرکزی با ۲ طلا، ۲ نقره و یک برنز در مکان سوم قرار گرفت، تیم قزوین با ۲ طلا و ۲ برنز به عنوان چهارمی رسید و فارس با یک نقره، پنج نقره و سه برنز پنجم شد.

تیم‌های البرز با یک طلا، یک نقره و سه برنز، گیلان با یک طلا، یک نقره و یک برنز، اصفهان و چهارمحال بختیاری با یک طلا و یک نقره، قم با یک طلا و چهار برنز، کرمانشاه و همدان هر کدام با یک طلا، مازندران با ۲ نقره و هشت برنز، کرمان با ۲ نقره و پنج برنز، گلستان با ۲ نقره و ۲ برنز، آذربایجان شرقی با یک نقره و یک برنز، اردبیل با یک نقره، ایلام با ۲ برنز و تیم‌های زنجان، لرستان، یزد و خوزستان با یک برنز در رده‌های ششم تا هفدهم جای گرفتند.

نوشتن دیدگاه

  logo-samandehi
کلیه حقوق برای پایگاه خبری پایا۲۴ محفوظ است .

sssfvdxvsssfvdxvss