تیم ملی والیبال ایران در هفته سوم مسابقات والیبال لیگ ملت‌های جهان در ارومیه مقابل تیم لهستان پیروز شد تیم ملی ایران در چارچوب بازی‌های هفته سوم مسابقات والیبال لیگ ملت‌های جهان روز گذشته از ساعت حدود ۱۸:۴۵ به مصاف تیم ملی لهستان رفت.

تیم ملی والیبال ایران در حالی مقابل تیم لهستان صف آرایی کرد که در هفته دوم با کارنامه‌ای درخشان در جایگاه دوم ایستاد.

ست اول والیبال ایران ولهستان ۱۸:۴۶ دست اول بازی در میان شور و هیجان تماشاچیان در ورزشگاه غدیر شهر ارومیه برگزار و تیم ملی ایران با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ با اقتدار پیروز این دست شد.

دفاع روی تور میلاد عبادی پور آخرین امتیاز را نصیب تیم ملی ایران کرد.

ست دوم والیبال ایران -لهستان ۱۹:۱۸ اولین امتیاز این دست را تیم لهستان به دست آورد. در این دست اولین وقت استراحت فنی با امتیاز ۸ بر ۳ به نفع لهستان رقم خورد و در نهایت تیم ملی لهستان در این دست با امتیاز ۲۵ بر ۲۱ تیم ایران را شکست داد.

ست سوم والیبال ایران - لهستان ۱۹:۴۹ این دست نیز با امتیاز ۲۵ بر ۱۸ به نفع تیم لهستان به پایان رسید. ست چهارم والیبال ایران -لهستان ۲۰:۳۱ در دست چهارم شاگردان کولاکوویچ با اقتدار توانستند تیم پر قدرت لهستان را با امتیاز ۲۵ بر ۱۷ شکست دهد.

ست پنجم و پیروزی ایران ۲۱:۳۰ تیم ملی والیبال ایران با قدرت دست پنجم بازی را با نتیجه ۱۵ بر ۸ پیروز شد و با این پیروزی در صدر جدول لیگ ملت‌ها باقی ماند. در بازی دیگر امروز، تیم‌های روسیه و کانادا از ساعت ۱۵:۳۰ به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت این دیدار با نتیجه ۳ بر ۱ به نفع روسیه پایان یافت.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

نوشتن دیدگاه

  logo-samandehi
کلیه حقوق برای پایگاه خبری پایا۲۴ محفوظ است .

sssfvdxvsssfvdxvss