مدیرعامل سیما، منظر و فضای سبز شهری سیرجان از اجرای طرح زیباسازی شهری در سطح شهر خبر داد و گفت: طرح استقبال از بهار در سیرجان با صرف ۳۳ میلیارد ریال اعتبار به مرحله اجرا درآمد.

بابک سعیدی روز پنجشنبه افزود: زیباسازی شهر سیرجان از جمله اجرای آبنمای میدان امام حسین (ع)، ساخت المان پدر در سه راهی کرمان، ساخت المان موتوری در حاشیه میدان نیروی دریایی و کاشت گل های بهاری در فضا سبز موجود در راستای اجرای طرح استقبال از بهار اجرا شد.

وی با بیان اینکه روشنایی پارک شهید هادی و گلزار شهدای گمنام سیرجان به پایان رسیده است تصریح کرد: روشنایی بلوار سردار جنگل در طرح های المان شهری انجام و تلویزیون شهری نیز در میدان انقلاب نصب شده است.

مدیرعامل سیما، منظر و فضای سبز شهری سیرجان ادامه داد: سندبلاست یا نقاشی و زیباسازی برر وی دیوارهای پل دفاع مقدس و خیابان های شریعتی و نبش خیابان فردوسی نیز اجرا و نصب المان سردار شهید سلیمانی در محور جاده کرمان انجام شد.

وی گفت: کف سازی بولوار شهید سلیمانی و اجرای لچکی بولوا راه آهن نیز با هدف زیباسازی شهر سیرجان به اتمام رسیده است.

مدیرعامل منظر و فضای سبز شهرداری سیرجان افزود: خرید نیمکت و سطل زباله و تامین روشنایی بوستان ها و پارک های لاله، شهرک سی بی جی، سردار جنگل و پیست پیاده روی قاِئم اجرایی شد و ۳۰ چشمه سرویس بهداشتی در پارک هادی، پیست قائم، پارک ملت و لاله سیرجان ویژه معلولان به اتمام رسید و با هدف زیبا سازی منظر شهری در سال نو، نقاشی دیواری زیرگذر سمنگان انجام و برای احداث آبنمای کف خشک پارک ۱۷ شهریور اقدامات اجرایی در حال انجام است.

وی گفت: کاشت گل و گیاه در طول سال و در فصول مختلف در سطح شهر نیز ادامه دارد و نظارت لازم بر هرس درختان و گیاهان پیاده روها به طور مستمر اجرایی شده و طی روزهای پایانی سال و همزمان با هفته درختکاری کاری در روزهای پایانی سال هشت هزار اصله نهال به صورت رایگان بین شهروندان توزیع می شود.

 

نوشتن دیدگاه

  logo-samandehi
کلیه حقوق برای پایگاه خبری پایا۲۴ محفوظ است .

sssfvdxvsssfvdxvss