آخرین اخبار
پایانی باشکوه در شب تماشاییِ گل‌گهر؛

جایگاه چهارمی گل‌گهر در لیگ‌برتر فوتبال ایران

گل‌گهر در ایستگاه پایانی لیگ‌برتر و در روزی که ملی‌پوشان و تعدادی از بازیکنان خود را به دلیل محروم بودن و مصدومیت در اختیار نداشت، مقابل ذوب‌آهن اصفهان به برتری رسید تا در پایان یک فصل سخت، پله چهارمی را از فولاد خوزستان مدعی بگیرد و یک روز با شکوه را در حضور پرشور هواداران خلق کند.
اشتراک گذاری
14 خرداد 1401
کد مطلب : 419

با نتیجه به دست آمده در مسابقه با ذوب‌آهن، گل‌گهر با ۵۱ امتیاز لیگ را تمام کرد. البته اگر هفت امتیاز از جمع امتیازات گل‌گهر کم نشده بود، این تیم ۵۸ امتیازی می‌شد و با ۵ امتیاز بیشتر از سپاهان اصفهان که مدعی اصلی قهرمانی این فصل بود و تنها با دو امتیاز کمتر از قهرمان فصل گذشته، یعنی پرسپولیس، در رتبه سوم لیگ قرار می‌‌گرفت.

نتیجه‌ای فوق‌العاده برای گل‌گهر که تنها سه فصل از حضورش در لیگ‌برتر می‌گذرد و حالا یکی از قدرت‌های بزرگ فوتبال ایران به‌شمار می‌رود.

به واسطه این نتیجه عالی در بازی پر گل مقابل ذوب‌آهن و بعد از پایان بازی، دقایقی طولانی جشنی مفصل با حضور هواداران خونگرم گل‌گهر در جریان بود. هوادارانی که هر بار با پر کردن ظرفیت سی‌درصدی ورزشگاه، با تمام وجود تیم محبوب شهرشان را حمایت کردند.

گفتنی است باشگاه گل‌گهر اخیرا در رده‌بندی بهترین تیم‌های فوتبال باشگاهی جهان، به عنوانِ یکی از پنج باشگاه بزرگ ایرانی، وارد رنگینگ جهانی شده است. امری که حکایت از سرمایه‌گذاری هوشمندانه و حرفه‌ای شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در عرصه ورزش دارد. اقدامی که سبب شده تا نام سیرجان به عنوان قطبی قابل اعتنا در ورزش ایران و آسیا، مطرح شود.

 

جایگاه چهارمی گل‌گهر در لیگ‌برتر فوتبال ایران

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *