فرمانده انتظامی استان از کشف انبار مواد غذایی احتکار شده به ارزش بیش از 11 میلیارد ریال و دستگیری یک نفر در شهرستان "سیرجان"خبر داد.
سردار “عبدالرضا ناظری” در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهار کرد:ماموران پلیس آگاهی شهرستان سیرجان با اقدامات اطلاعاتی و پلیسی از احتکار اقلام غذایی و ضروری در انباری در این شهرستان مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی گفت: ماموران ضمن اطمینان از صحت موضوع و هماهنگی با مقام قضائی ، به همراه نماینده اداره صنعت و معدن و تجارت و نماینده دادسرا به محل مورد نظر اعزام شدند.

فرمانده انتظامی استان بیان کرد: در بازرسی از این انبار ؛ ۶۸ تن برنج ،۹۶۰۰ عدد کنسرو ، ۳۶۰۰ عدد رب گوجه فرنگی یک کیلویی ،۴۸۰۰ عدد تاید دستی ، ۴۰ عدد روغن خوراکی ۵ کیلویی ، ۳۰۰ کارتن قند و مقادیری شامپو کشف شد.

وی با بیان اینکه در این خصوص یک نفر دستگیر و انبار مذکور  پلمب شد، افزود: ارزش کالاهای احتکار شده ،طبق نظر کارشناسان مربوطه،  ۱۱میلیارد و ۴۳۵ میلیون و ۲۰۰هزار ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به اینکه پلیس با هرگونه اقدامی که به اقتصاد کشور لطمه وارد کند به شدت برخورد می کند، از شهروندان خواست هرگونه اخبار مربوط به قاچاق و احتکار کالا را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش دهند.