دومین نمایشگاه آثار خوشنویسی جمعی از هنرمندان شکسته نستعلیق سیرجان تحت عنوان "کلک شکسته ۲" به صورت مجازی با همکاری روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیرجان عصر امروز افتتاح شد.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، این نمایشگاه که در سال‌های گذشته با حمايت روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی و حمایت از هنرمندان برگزار می‌گردید با استقبال بسیار باشکوهی از سوی هنرمندان و مردم هنردوست سيرجان مواجه شد، متاسفانه امسال به دلیل وضعيت موجود، امکان برگزاری این نمایشگاه همانند سال‌های قبل فراهم نشد و تصمیم به برگزاری آن به صورت مجازی گرفته شد.

امید می‌رود این نمایشگاه که اولین نمایشگاه مجازی مورد حمايت شرکت گل‌گهر در دوران شیوع کرونا می‌باشد با استقبال هنرمندان و همشهریان عزیز مواجه شود و نقطه شروعی برای برگزاری سایر نمایشگاه‌ها به صورت مجازی باشد.
علاقه‌مندان و هنردوستان عزیز می‌توانند برای تماشای آثار این نمایشگاه به آدرس اینترنتی http://www.geg.ir/vr/ مراجعه نمایند.